Polityka prywatności

przez Andrzej Towar

Administratorem Twoich danych osobowych jest serwis ksiegarnie-medyczne.pl
Kontakt: kontakt@ksiegarnie-medyczne.pl

Jakie dane osobowe wykorzystujemy?

Dane osobowe pozyskujemy od Ciebie. Wykorzystujemy Twój adres IP i dane Twojej przeglądarki. Kiedy się z nami kontaktujesz udostępniasz nam swój adres mailowy, możesz również udostępnić swój numer telefonu, imię, nazwisko oraz inne dane.

W jakim celu zbieramy Twoje dane?

Dane osobowe zbieramy w celach statystycznych oraz w przypadku otrzymania od Ciebie wiadomości wykorzystujemy je do kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoje wiadomości. W przypadku zapisania się na nasz newsletter Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu jego obsługi.

Podstawa przetwarzania danych osobowych

Podstawową przetwarzania danych osobowych jest prowadzenie statystyki naszej strony, a także w przypadku kontaktu z nami musimy być w stanie odpowiedzieć na Twoją wiadomość. W przypadku newslettera podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda.

Jakie masz prawa?

Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W miejscu, w którym podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, masz prawo ją w każdej chwili wycofać. Napisz do nas jeśli chcesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie, przed wycofaniem zgody.

Masz prawo zażądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy się z nami skontaktować.

Jak długo przechowujemy dane osobowe?

Przechowujemy Twoje dane w okresie ich przetwarzania oraz przez dalszy okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń.